Školení a vzdělávání

Daňové poradenství OpavaJsme partnerem firmy Ježeksoftware, s.r.o. www.jezeksw.cz. Pro školení využíváme programy DUEL a STEREO.

Daňové poradenství OpavaNabízíme také individuální školení začínajících účetních v oblastech účetnictví, účetních závěrek a zpracování mezd.

Daňové poradenství OpavaIndividuální profesní školení účetních - více informací na kontaktním tel. čísle: +420 603 279 180

panaci-skoleni

 

logo esf

Daňové poradenství OpavaGrantový projekt Evropského sociálního fondu

Daňové poradenství OpavaIndividuální profesní školení začínajících účetních

 


Informace o grantovém projektu ESF

Daňové poradenství OpavaNázev operačního programu: OP Vzdělávání pro konkurenceschopnost

Daňové poradenství OpavaNázev projektu: Profesní vzdělávání jako nezbytná součást teoretických znalostí pro praxi a konkurenceschopnost účetních

Daňové poradenství OpavaZkrácený název: PRAKTICKÁ ÚČETNÍ

Daňové poradenství OpavaČíslo projektu: CZ.1.07/3.2.07/03.0059


Daňové poradenství OpavaPopis projektu: Projekt řeší problematiku konkurenceschopnosti cílové skupiny – začínajících účetních - prohloubením jejich znalostí o praktickou stránku profese účetní. V rámci projektu dojde k vytvoření obsahu a k pilotáži tří samostatných vzdělávacích modulů zaměřených jednak na konkrétní pracovní náplň účetní, dále na využití účetního programu v praxi a rovněž na související problematiku (daňové minimum, právní minimum, zdroje informací atd.). Cílem je vytvořit vzdělávací moduly přesně podle požadavků cílové skupiny, proto s ní hodláme spolupracovat nejen ve fázi pilotáže, ale po celou dobu tvorby vzdělávacích modulů. Konkrétní obsah jednotlivých modulů bude připomínkován ze strany zástupců cílové skupiny na pravidelných konzultacích s tvůrci vzdělávacích modulů při jejich tvorbě a následně i po pilotáži.

Daňové poradenství OpavaCíle projektu: Realizací projektu získají účastníci odbornou způsobilost, představu o své práci a schopnost ji samostatně vykonávat, ale především praktickou zkušenost, jistotu a náskok ve své profesi. Přínos kurzu se projeví i na straně zaměstnavatelů větším zájmem zaměstnat takto komplexně připravené účetní.

Daňové poradenství OpavaFinancování projektu: Tento projekt je v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost spolufinancován ze státního rozpočtu ČR a Evropského sociálního fondu.


Daňové poradenství OpavaRealizátor projektu: HM EKOND, spol.s r.o., Ostrava, IČ 25841041, Mojmírovců 6, Ostrava-Mariánské Hory PSČ 709 00

Daňové poradenství OpavaZahájení projektu: 01. 08. 2012

Daňové poradenství OpavaUkončení projektu: 31. 03. 2014
eu vlajka

Daňové poradenství OpavaNáklady projektu: 1 963 010,13 Kč

Daňové poradenství OpavaKontaktní osoba:  Anna Mižáková

Daňové poradenství OpavaTelefon: +420 596 620 548

Daňové poradenství OpavaE-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.